adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

Wtyczka Przelewy24 WooCommerce – WordPress – mini przewodnik

Przy tworzeniu każdego systemu e-commerce jedną z najważniejszych kwestii pozostaje sposób rozliczeń za zakupione produkty czy usługi. W przypadku systemów CMS, takich jak WordPress i wtyczka WooCommerce z pomocą przychodzą gotowe rozwiązania, takie jak wtyczka przelewy24 woocommerce.

Dlaczego, takie wtyczki jak Przelewy24 dla WordPress są nam tak potrzebne?

 W dzisiejszych czasach szybkość, bezawaryjność i elastyczność rozwiązań płatniczych w sklepach internetowych jest najważniejsza i to dla właścicieli sklepów, jak i oczywiście dla kupujących. Z punktu widzenia właściciela sklepu internetowego, np. zbudowanego na systemie WordPress i Woocommerce  tworzenie indywidualnego rozwiązania do prowadzenia rozliczeń jest bardzo kosztowne i pracochłonne. Trzeba by przewidzieć setki niuansów, a co najgorsze – pilnować wszelkich zmian, które codziennie się dokonują na tym dynamicznie zmieniającym się rynku. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo transakcji finansowej a także przekazywanych danych – dla obu stron.

Woocommerce Przelewy24 – to idealne rozwiązanie.

Szybka, bezproblemowa instalacja. Kompleksowa obsługa różnych metod płatności, to tylko niektóre atuty. Wtyczka WordPress Przelewy24 – obsługuje, takie metody jak:  płatność kartami, przelewy elektroniczne, popularny w ostatnich latach BLIK a także tzw. płatności cykliczne (przy zastosowaniu dodatkowej wtyczki).

Konfiguracja wtyczki Przelewy24 Woocommerce jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna. Jednak jeśli ktoś woli, w internecie można znaleźć wiele poradników, zarówno video, jak i spisanych na stronach Przelewy24 czy też na wielu blogach.

Płatności online Woocommerce – Przelewy24 – czy to się opłaca?

 Obecnie technologia ma za główne zadanie ułatwiać nam życie, także biznesowe. Koszty pracowników, wdrożeń informatycznych są bardzo duże. A nasz czas bezcenny. Przelewy24 wtyczka w doskonały sposób wpisują się w potrzeby rynkowe w tym zakresie. Wtyczka płatności do WordPress – Przelewy24 nie kosztuje na start ani złotówki. Pobieramy ją za darmo, konfigurujemy, kontaktujemy się z firmą Przelewy24 i potem tylko przychodzą do nas wpłaty.

Jak zatem zarabia właściciel wtyczki Przelewy24 Woocommerce?

System zarabia dokładnie tak samo, jak każdy inny operator płatności czy kart i tak jak w tradycyjnym sklepie. Od transakcji pobierana jest po prostu prowizja. Czy jest ona wysoka? Kluczowe pytanie. Oczywiście to kwestia względna, ale wydaje się, że opłata rzędu 1-2% za pakiet możliwości, jakie ona oferuje i absolutny brak wkładu, kosztów rozruchu, etc., to niewielki koszt. Bez wątpienia plugin / wtyczka Woocommerce Przelewy24 to idealne rozwiązanie, już szczególnie dla wszystkich, którzy albo rozpoczynają swoją przygodę z systemem WordPress i sklepem internetowym wooCommerce, jak i tych bardziej zaawansowanych, działających na rynku od szeregu lat.

Design
Design jest zawsze znakiem czasu. Projektanci podążają za trendami
Sprawdź ofertę
Projektowanie Stron Internetowych
Co w głównej mierze decyduje o pierwszym wrażeniu po wejściu na stronę?
Sprawdź ofertę
UI/UX
W działaniach w Internecie najważniejszy jest zawsze użytkownik.
Sprawdź ofertę