adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

WooCommerce, co to jest?

WooCommerce to popularne narzędzie, które pozwala prowadzić sklep internetowy na WordPressie w prosty do nauczenia się sposób. Działa ono na takiej samej zasadzie jak inne wtyczki do tego znanego CMS(link) i można go zainstalować w równie łatwy sposób.

Co to jest WooCommerce?

Na pytanie „Co to jest WooCommerce?” najprościej odpowiedzieć, że jest to wtyczka, która pozwala przekształcić witrynę internetową postawioną na WordPress w dobrze funkcjonujący sklep e-commerce. Nieznajomość języka angielskiego nie stanowi tutaj przeszkody, ponieważ WooCommerce po polsku jest jedną z opcji, w której można go uruchomić.

[wpdatatable id=2 table_view=regular]

Sklep internetowy WooCommerce posiada wiele zalet, z których należy nadmienić prostotę w obsłudze ze względu na integrację z systemem WordPress, bezpieczeństwo użytkowania oraz nieustający rozwój i aktualizacje tego rozwiązania. Sklep na WooCommerce pozwala również na integracje WooCommerce z hurtowniami, wysyłkami oraz systemami szybkiej płatności.

Cena WooCommerce

Przy tylu możliwościach może wydawać się, że cena WooCommerce nie należy do najniższych – nic bardziej mylnego! Wtyczka udostępniona jest na zasadach „open source”, co oznacza, że jest darmowa. Płatne mogą okazać się dodatki rozbudowujące nasz sklep, ale już w podstawowej wersji wtyczki jesteśmy w stanie zbudować w pełni funkcjonalny sklep na WooCommerce.

Jak już wspomnieliśmy, elastyczność w korzystaniu z tego narzędzia objawia się w szerokim spektrum możliwości integracji WooCommerce. W ten sposób możemy  na przykład zaimplementować w naszym sklepie dwustronną integrację Allegro z WooCommerce, integrację z WooCommerce paczkomatów InPost oraz wielu innych popularnych serwisów. Jeżeli wizja implementacji tego wszystkiego wydaje Ci się przytłaczająca, z pomocą przychodzi system BaseLinker, który służy do integracji WooCommerce z najchętniej odwiedzanymi serwisami marketplace. Dzięki niemu zarządzanie zamówieniami staje się o wiele prostsze.

Sklep na WooCommerce

Podsumowując, WooCommerce to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego internetowego biznesu, które pozwala na zarządzanie produktami zarówno fizycznymi, jak i cyfrowymi, monitoruje stany magazynowe i umożliwia zarządzanie wysyłkami i płatnościami. Dzięki wielu dostępnym motywom graficznym (płatnym i darmowym) daje możliwość spersonalizowania wyglądu sklepu, a za pomocą dedykowanych rozszerzeń ułatwia integracje z licznymi zewnętrzami programami i platformami.

[wpdatatable id=2 table_view=regular]

Design
Design jest zawsze znakiem czasu. Projektanci podążają za trendami
Sprawdź ofertę
Projektowanie Stron Internetowych
Co w głównej mierze decyduje o pierwszym wrażeniu po wejściu na stronę?
Sprawdź ofertę
Projektowanie Sklepów Internetowych
E-commerce to nie tylko kanał wspierający tradycyjną sprzedaż
Sprawdź ofertę