adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

Tworzenie sklepu internetowego

W czasach powszechnej cyfryzacji i przenoszenia się biznesów do internetu, również robienie zakupów coraz częściej odbywa się z poziomu komputera. Użytkownicy cenią sobie wygodę i zamiast tracić czas na chodzenie po sklepach stacjonarnych, wolą dokonać zakupu poprzez kilka kliknięć myszką, bez wychodzenia z domu. Dlatego tworzenie sklepu internetowego jest dzisiaj nie tylko tańszym i lepszym rozwiązaniem od sklepu stacjonarnego, ale w przyszłości może całkowicie wyprzeć te drugie. Sprzedaż online z każdym rokiem zyskuje na popularności i chcąc myśląc przyszłościowo, każdy przedsiębiorca powinien rozważyć przejście ze swoim interesem do internetu.

[wpdatatable id=2 table_view=regular]

Projektowanie sklepów internetowych

 

Tworzenie sklepu internetowego wcale nie jest zadaniem tak karkołomnym jak mogłoby się wydawać. Kluczem jest zaufanie właściwemu podwykonawcy, który dobierze takie technologie, żeby w przyszłości obsługa twojego sklepu była prosta i przyjemna. Najbardziej przystępną formą sklepu internetowego jest platforma zbudowana na WordPress z zastosowaniem wtyczki WooCommerce. W tworzeniu sklepu internetowego należy zadbać o łatwość konfiguracji i rozbudowy o dodatkowe funkcje, a WooCommerce jest na tyle elastyczny, że umożliwia to wszystko i jeszcze więcej. Sklepy internetowe tworzone przez nas usprawniają każdy proces zakupowy, co wpływa na sprzedaż, zadowolenie klientów, jak i ruch na stronie.

Tworzenie sklepu internetowego cena

 

Tworzenie sklepu internetowego w naszym wykonaniu opiera się na indywidualnym podejściu, tak by móc dopasować wszystkie aspekty projektu do twoich potrzeb, dlatego również cena jest indywidualna. WooCommerce pozwala na wiele opcji konfiguracji, ale także na dodawanie rozszerzonych funkcjonalności oraz integracji, które pomagają w optymalizacji procseów sprzedażowych. W ten sposób możemy zintegrować twój sklep z zewnętrznymi systemami płatności, takimi jak Przelewy24, PayU czy Paynow. Możliwa jest również integracja wysyłek, na przykład z usługami InPost, DHL lub DPD.  Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji WooCommerce zapewni swobodę płatności w twoim sklepie, da ci dostęp do statystyk i raportów, a obsługa zamówień stanie się czystą przyjemnością. Zgłoś się do nas, a stworzymy sklep internetowy specjalnie z myślą o tobie. Zapewniamy layout spójny z identyfikacją wizualną twojej firmy, responsywność sklepu, dzięki której będzie wyświetlać się na wszystkich rozmiarach ekranów, a także rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami.

[wpdatatable id=2 table_view=regular]

Design
Design jest zawsze znakiem czasu. Projektanci podążają za trendami
Sprawdź ofertę
Projektowanie Stron Internetowych
Co w głównej mierze decyduje o pierwszym wrażeniu po wejściu na stronę?
Sprawdź ofertę
Projektowanie Sklepów Internetowych
E-commerce to nie tylko kanał wspierający tradycyjną sprzedaż
Sprawdź ofertę