adStone

SkillNow

SkillNow to platforma szkoleniowa skierowana przede wszystkim do opiekunek osób starszych. Dzięki profesjonalnym, certyfikowanym kursom opiekunki/opiekunowie mogą zyskać nie tylko szersze kompetencje, ale zdobyć też ich potwierdzenie na powszechnie akceptowanym dokumencie.

SkillNow

Link do strony

Cele

Zadaniem adStone była pomoc przy wprowadzeniu SkillNow na rynek. Przygotowanie CI i wszelkich materiałów graficznych związanych z nową marką. Jednym z priorytetów było także zaprojektowanie strony internetowej, jak i potem jej błyskawiczna implementacja. Platforma szkoleniowa musiała być możliwie intuicyjna i przejrzysta dla potencjalnych kursantów. Dodatkowo zajęliśmy się opracowaniem tekstów na stronę, by jak najbardziej zachęcały one do skorzystania z oferty SkillNow. Wszelkie działania graficznie i developerskie wsparliśmy Facebookową komunikacją, dostosowaną do profilu i potrzeb marki.

Rezultaty

Szybko udało się wypracować CI zgodne z oczekiwaniem klienta i przygotować księgę znaków, z której marka może swobodnie korzystać także w przyszłości. Priorytetem było oczywiście możliwie szybkie wprowadzenie w pełni działającej strony internetowej, co udało nam się zrealizować w kilkanaście dni. Wykorzystaliśmy wordpressową technologię woocommerce, aby sprzedawanie kursów było możliwe zautomatyzowanie i intuicyjne.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę