adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

Karol Okrasa

Projekt z kategorii:

Karol Okrasa to marka sama w sobie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych kucharzy w Polsce. Pracował w największych restauracjach, a w ostatnich latach kojarzony jest głównie z akcjami promocyjnymi i współpracą z siecią supermarketów Lidl. Prowadził własne programy kulinarne realizowane dla telewizji, a jego wizytówką w Internecie jest strona zaprojektowana i stworzona przez AdStone. Stał się inspiracją kulinarną dla milionów Polaków z zaangażowaniem śledzących jego program „Kuchnia z Okrasą”. Gotowanie uznaje za sztukę, której głównym celem jest pobudzenie zmysłów oraz sprowokowanie emocji poprzez połączenie różnorodnych składników. Jak sam przyznaje, fascynują go regionalne produkty najwyższej jakości oraz stare, babcine receptury.

Projekt graficzny i wdrożenie programistyczne strony internetowej www.karolokrasa.pl. Lekka i minimalistyczna witryna, której głównym celem jest pokazanie pasji i zaangażowania dla świata kuchni. Wizerunkowy cel osiągnięty poprzez zastosowanie licznych fotografii.

Zobacz stronę www

Cel

Zaprojektowanie graficzne i wdrożenie responsywnej strony internetowej będącej wizerunkową wizytówką. Udostępnienie dla użytkownika podstawowych danych i ciekawostek ze świata kuchni.

Efekt

Lekka i użyteczna strona internetowa oparta o system zarządzania treścią. Intuicyjny dostęp do ciekawostek i aktualności, do tego szereg informacji z kulinarnej sfery. Strona z elementami animacji.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę