adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

Aco

Projekt z kategorii:

ACO to innowacja, nowoczesne rozwiązania oraz wygoda użytkowania. Polskie przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości domofonów cyfrowych w następujących systemach: Inspiro, Familio oraz CDNP. Domofony ACO świetnie sprawdzą się do użytku zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i na dużych osiedlach mieszkaniowych ze względu na 2 żyłową instalację oraz prostotę obsługi. Niezwykła dbałość o detale, elegancki design zapewnia marce przewodnie miejsce wśród producentów domofonów cyfrowych.

Zaprojektowanie graficzne i wdrożenie programistyczne nowej odsłony strony internetowej www.aco.com.pl. Cały projekt oparty o nową identyfikację wizualną wraz z rozbudowaną bazą produktów. Intuicyjna i lekka witryna, której stworzenie poprzedzone było szeregiem działań z zakresu UX.

Zobacz stronę www

Cel

Zaprojektowanie i implementacja responsywnej strony internetowej, która umożliwi użytkownikowi zapoznanie się z bazą produktową firmy, a także w razie potrzeby zapewni wygenerowanie karty produktu w postaci pliku PDF. Dodatkowo dział wsparcia technicznego z niezbędnymi materiałami dla odbiorcy.

Efekt

Uruchomienie serwisu internetowego, który prowadzi użytkownika od informacji o firmie, aż do zapoznania się z konkretnymi produktami. Wykorzystane zdjęcia nadają stronie stylu i estetyki, budując jednocześnie pozytywny wizerunek oferowanych produktów. Strona oparta o silnik WordPress.

Urządzenia mobilne

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych. Wdrożona funkcjonalność odszukania dystrybutorów na podstawie mapy, w tym po wyborze województw, czy geolokalizacji. Rozbudowana sekcja z plikami do pobrania i wsparciem technicznym.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę