adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

FPP Fadesa

Fadesa Polnord Polska powstała w roku 2005. Jej akcjonariuszami są: hiszpańska spółka MARTINSA-FADESA S.A. i polska spółka  POLNORD S.A.. Fadesa realizuje obecnie 4 projekty osiedli – projekt deweloperski Ostoja-Wilanów w Warszawie a pozostałe trzy – Apartamenty Innova, Osiedle-Innova i Osiedle-Moderno we Wrocławiu.

FPP Fadesa

Dowiedz się więcej

zobacz inne realizacje

Działania w obszarze

Cele

Fadesa zgłosiła się do nas po pomoc, byśmy pomogli jej zadbać o aspekt wizerunkowy nie tylko samej firmy, ale i poszczególnych inwestycji. Zadaniem adStone było monitorowanie wizerunku w sieci i reagowanie tam, gdzie pojawiały się dyskusje. Niejednokrotnie występowaliśmy jako ambasador marki, wyjaśniając wątpliwe kwestie lub braliśmy czynny udział w lepszym przepływie komunikacji między marką a mieszkańcami poszczególnych osiedli. Dzięki pozyskanej w trakcie prowadzenia projektu wiedzy, mogliśmy zaproponować Klientowi dodatkowe działania.

Rezultaty

Obecność na specjalistycznych portalch i forach pozwoliła nam pozyskać większą wiedzę o oczekiwaniach i potrzebach klientów Fadesy. Zaproponowaliśmy więc stworzenie własnego bloga, gdzie umieszczalibyśmy eksperckie artykuły, porady, komunikaty i wszelkie informacje przydatne dla klientów. Nasz pomysł spotkał się z uznaniem i wdrożyliśmy go w życie. Stworzyliśmy blog, który stanowił dopełnienie strony www dewelopera, ale dawał również więcej przestrzeni dla odbiorcy. Zmniejszyło to ilość dyskusji pojawiających się w sieci, ponieważ najważniejsze kwestie były rozwiązywane właśnie tam – w przestrzeni naszego Klienta. I o to chodziło!

Zainteresowany? Sprawdź ofertę