adStone

Referencje

„Z agencją adStone współpracujemy od 2014 roku (…) Współpraca przebiega od początku wzorowo. Wysoko oceniamy kompetencje i doradztwo ze strony zespołu agencji, którą możemy polecić jako profesjonalnego partnera w zakresie działań internetowych.”

Jarosław Wiśniewski

Międzychód

„Współpracowaliśmy z firmą adStone przez ponad rok przy kreacji katalogów produktowych, strony www oraz filmu promocyjnego. Chcemy podkreślić końcowe zadowolenie z efektów oraz dużą cierpliwość w krytycznych momentach realizacji zlecenia. Wytworzone wspólnymi siłami materiały są rewelacyjnie odbierane przez potencjalnych klientów a my jesteśmy zadowoleni z obsługi.”

Mateusz Klupczyński

Lab One

„Z adStone współpracujemy nieprzerwanie od 2016 roku. W tym czasie powierzyliśmy zespołowi adStone wszystkie swoje najważniejsze projekty, ze stworzeniem CI czy strony www włącznie. AdStone cenimy zarówno za wysoki standard usług graficznych, jak i precyzję w wykonaniu. Do postawionych zadań podchodzą kreatywnie, z pomysłem, często realizując je z nadwyżką. Każdemu życzyłbym takiego partnera w biznesie.”

Krzysztof Masłowski

Verseo

„Powierzyliśmy firmie adStone stworzenie sklepu internetowego szytego na miarę naszych potrzeb. Mieliśmy ogromne oczekiwania poparte licznymi przemyśleniami co do wyglądu, użyteczności i funkcjonalności. Mimo dużego wyzwania, jakie czekało wykonawców, możemy szczerze powiedzieć, że podołali nadziejom, które nich w pokładaliśmy. Strona senpo.pl została stworzona w najwyższych standardach Web Design, UX, e-commerce. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani współpracą z adStone i bez zastanowienia polecilibyśmy ich usługi.”

Seweryn Kuchta

Senpo

„Niniejszym udzielamy referencji dla firmy adStone jako podmiotu potrafiącego realizować ciekawe i wartościowe pomysły, który spełnia stawiane przed nim oczekiwania, zarówno od strony czysto kreacyjnej, jak i merytorycznej.”

Lech Włodarczyk

Staropolanka

„AdStone to firma godna zaufania. (…) W ramach owocnej i bezproblemowej współpracy agencja adStone z sukcesami plasowała dla nas artykuły w mediach tradycyjnych i elektronicznych oraz gromadziła społeczności na najpopularniejszych portalach. (..)”

Marta Woźniak

Ikea

„Z adStone współpracujemy od maja 2012 roku (…) wszystkie działania były przygotowane zgodnie z założeniami, na bardzo wysokim poziomie technicznym oraz kreacyjnym, (…) Liczymy na dalszą współpracę (…)”

Zbigniew Łukasik

SM Gostyń

„Czynnikiem, który zadecydował o współpracy (…) była fachowość w działaniu, kompleksowość oferowanych rozwiązań oraz otwartość na innowacyjne działania, nie tylko w samej realizacji naszych oczekiwań, ale i w inicjowaniu nowatorskich rozwiązań.”

Łukasz Kozierowski

Certus

„Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić adStone innym firmom jako rzetelnego partnera. Doceniamy zaangażowanie i profesjonalizmy działań prowadzonych w sferze mediów społecznościowych, portali, forów oraz innych narzędzi marketingu internetowego, skonsolidowanych w jedną spójną strategię.”

Małgorzata Celuch

Falck

„Zatrudniliśmy agencję adStone do kompleksowej realizacji naszej nowej strony internetowej. Dodatkowo adStone podjęło się prowadzenia pełnej aktywności w Social Media. Rekomendujemy adStone jako sprawdzonego, doświadczonego i bardzo pomocnego partnera.”

Zuzanna Tyma

Zyguła

„Firma adStone dała się poznać jako rzetelny partner we współpracy, a pracujący tam ludzie podchodzą do swoich obowiązków z pasją i entuzjazmem. Nasze życzenia nigdy nie pozostają bez odpowiedzi, a reakcja jest zawsze szybka, co jest niezwykle ważne w tej branży. Polecamy usługi firmy adStone wszystkim zainteresowanym.”

Małgorzata Kalińska

Juwentus

„Z pełnym przekonaniem możemy polecić agencję adStone jako profesjonalnego i odpowiedzialnego partnera w zakresie reklamy i promocji w Internecie.”

Time Trend

„Pracujemy z adStone od 2015 roku. Cenię w firmie rzetelność i profesjonalizm. Współpraca przebiega sprawnie, a na każdym etapie projektów mogę liczyć na ich doświadczenie, zaangażowanie oraz kreatywność. Z pełnym zaufaniem rekomenduję agencję adStone.”

Paulina Sobik

Decora

„Aquanet SA z przyjemnością rekomenduje usługi firmy adStone. Podczas półrocznej współpracy agencja zarządzała firmową stroną na Facebooku. Jej doświadczenie w realizacji kampanii przyniosło oczekiwane rezultaty. Na uwagę zasługują także terminowość i zaangażowanie. AdStone jest godnym zaufania partnerem w nowoczesnej komunikacji.”

Barbara Urbańska-Konik

Aquanet

„Kreatywne i twórcze podejście do zlecanych prac, elastyczność, terminowość i profesjonalizm w działaniach z zakresu e-PR cechują zespół pracowników adStone. Wyrażając nasze zadowolenie z dotychczasowej współpracy, rekomendujemy adStone przyszłym klientom tej firmy jako godnego zaufania partnera, posiadającego bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej.”

Maciej Bołtowicz

Dealer Mazda Bołtowicz

„Agencja dała się poznać jako solidny partner. Do każdego zlecenia podchodzi w sposób profesjonalny i wywiązuje się z podjętych zobowiązań, a dzięki pełnemu zaangażowaniu i komunikatywności, firma adStone pozwoliła naszej firmie zwiększyć świadomość istnienia naszej marki jak i powiększyć bazę naszych klientów.”

Jakub Chwieduk

GardenFlora

„Agencji adStone powierzyliśmy całkowite odświeżenie identyfikacji wizualnej naszych marek. Przeprojektowano loga dla sklepów 1but.pl oraz takemore. Przebudowano e-sklepy, wchodzące w skład naszego portfolio i zastosowano w nich standardy user experience.”

Piotr Przybylski

Mediaport

„Na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy współpracę z adStone, jako firmą, która profesjonalnie i na preferencyjnych warunkach zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć z nią współpracę o nowe działania.”

Leszek Marzec

Plantico

„Wszystkie zlecone usługi wykonane były w sposób należyty, na czas, z zachowaniem najwyższej staranności. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić adStone innym firmom jako rzetelnego partnera. Doceniamy zaangażowanie i profesjonalizm działań prowadzonych w sferze mediów społecznościowych oraz innych narzędzi marketingowych, skonsolidowanych w jedną spójną strategię.”

Piotr Kwiatek

Nickel Technology Park Poznań

„Candia Polska Sp. z.o.o. rekomenduje usługi PR i ePR świadczone przez agencję adStone jako rzetelne i efektywne. Z pełnym przekonaniem możemy polecić adStone jako profesjonalnego partnera w obszarze kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych w Internecie.”

Paweł Matecki

Candia

„Z uwagi na rzetelność, szybkie efekty, jakość komunikacji czy model opłat „za efekt” polecamy adStone jako gwaranta budowy silnej pozycji oraz sukcesu w przestrzeni internetowej.”

Piotr Rajski

Subaru Koper