adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

Plantico

Plantico to jedna z bardziej rozpoznawalnych firm z branży hodowlano-nasiennej w Polsce. Posiada szeroki asortyment, bo ponad 800 pozycji, z czego w Rejestrze Odmian znajduje się 169 odmian własnych warzyw i ponad 100 odmian kwiatów.

Hodowla prowadzona jest w 3 ośrodkach: w Zielonkach, Gołębiewie i Wagańcu, natomiast produkcja na gruntach własnych, a także i u najlepszych producentów w kraju. By zachować najlepszą jakość nasion, Plantico współpracuje również z zagranicznymi producentami.

Plantico

Zobacz także

Działania w obszarze

Cele

Plantico jest naszym wieloletnim Klientem. Tym razem zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej oraz o stworzenie dwóch sklepów - PlantiCo oraz Bronisze24. Sklep PlantiCo istniał od wielu lat w internecie, lecz był oparty na przestarzałych technologiach funkcjonalnych i nawigacyjnych, w związku z tym wymagał całkowitej przebudowy. Ponadto, szata graficzna strony również wymagała odświeżenia i dostosowania do najnowszych trendów.

Rezultaty

Oba sklepy zostały stworzone całkowicie od nowa, bazując na systemie Shoper. Sklep PlantiCo posiada synchronizację w czasie rzeczywistym z bazą produktów dostępną na serwerach firmy PlantiCo, połączoną z systemem ERP. Sklepy są oparte o najnowsze rozwiązania systemu Shoper oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu tworzenia systemów e-commerce. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały jak największą ilość zmian z poziomu panelu administracyjnego sklepu.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę