adStone – agencja reklamowa, interaktywna Poznań

Karol Okrasa

Karol Okrasa to marka sama w sobie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych kucharzy w Polsce. Pracował w największych restauracjach, a w ostatnich latach kojarzony jest głównie z akcjami promocyjnymi i współpracą z siecią supermarketów Lidl. Prowadził własne programy kulinarne realizowane dla telewizji, a jego wizytówką w Internecie jest strona zaprojektowana i stworzona przez AdStone.

Karol Okrasa

Zobacz także

zapoznaj się z innymi stronami naszego autorstwa
6
tyle lat już współpracujemy z Karolem Okrasą.
172
liczba odcinków programu kulinarnego Karola Okrasy na stronie www.

Działania w obszarze

Cele

Strona Karola Okrasy miała być jego wizytówką, przedstawiającą zarówno jego doświadczenie i umiejętności, jak i różne dodatkowe projekty około kulinarne. Strona musiała być dostosowana do regularnego dodawania nowych przepisów zarówno w formie tekstowej, jak i w formie wideo. Kluczowa była także nasza specjalność, czyli efektowna oprawa graficzna. Według przysłowia je się przecież oczami, a na stronie internetowej profesjonalnego kucharza nie brakuje efektownych wizualnie zdjęć jedzenia. Dlatego do layoutu strony musieliśmy przywiązać szczególnie dużą wagę.

Rezultaty

Stworzyliśmy efektowną stroną internetową, bardzo atrakcyjną wizualnie, której nie nadszarpnął znak czasu. Wciąż prezentuje się bardzo dobrze, jest funkcjonalna i sprawdza się w roli wizytówki Karola Okrasy. Dostosowaliśmy ją do wymagań Klienta i przygotowaliśmy widoki poszczególnych podstron. Do dziś regularnie wspomagamy klienta uploadując filmy z przepisami czy publikując poszczególne teksty.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę